Masa uszczelniająca – Dacfill

uszczelnienie papy dacfill masa uszczelniająca farba na papę farby uszczelnienie dachu dachów do naprawa powłoki dachowe membrany elastyczne bezspoinowe pokrycia komina masy uszczelniające pokrycie napraw dachowych przecieku przecieków przeciekający gonty gontów ondulinę

Często przy dachach pokrytych papą można zauważyć spękania przy szwach, łączeniach czy w miejscach wszelkich obróbek (kominy, kominki wentylacyjne, instalacja odgromowa, itp.). Wynika to ze zbyt małej elastyczności pokryć papowych, która jest zatracana z biegiem czasu z powodu promieniowania UV i dużych różnic temperatur. Dlatego przy remontach dachów papowych oferujemy do zastosowania elastyczne pokrycie dachowe Dacfill, które stosuje się bezpośrednio na uszkodzoną papę.

Membrana dachowa Dacfill jest produktem wodorozcieńczalnym, tworzącym po wyschnięciu jednolitą (bez szwów, spoin, łączeń), trwale elastyczną, w 100% wodoszczelną, odporną na znaczne zmiany temperatury, zanieczyszczenia atmosferyczne i promieniowanie UV powłokę. Zastosowanie powłoki na dach Dacfill znacznie obniża koszty remontu dachu ponieważ technologia nie wymaga zrywania starej papy, utylizacji a także jest metodą znacznie szybszą w wykonaniu w porównaniu z tradycyjną metodą kładzenie nowej papy.

Farba na papę Dacfill może być nakładana pędzlem, wałkiem lub pistoletem bezpowietrznym.

Opakowania są 1kg, 5kg lub 25kg