Spoiwo malarskie – Rust Oleum Super Spoiwo 3333

Rust-Oleum Super Spiwo 3333 jest spoiwem pomiędzy nieporowatym podłożem, a docelową farbą. Znakomicie wiąże farbę z powierzchnią nieporowatą, nie pozwalając na jej odspajanie.

Rust Oleum Super Spoiwo 3333 oparte jest na bazie dwuskładnikowych wodorozcieńczalnych, niskozapachowych żywic epoksydowych. Podkład 3333 zawiera pigmenty antykorozyjne oraz jest wolny od chromianów i ołowiu.

Super Spoiwo 3333 przeznaczone jest do aplikacji na zwarte, nieporowate materiały, takie jak: płytki, dobrze zatarty beton, metale nieżelazne ( stal nierdzewna, aluminium, lub nowa ocynkowana ogniowo stal) oraz tworzywa termoplastyczne (zbrojone włókna poliestrowe lub epoksydowe).

Na Super Spoiwo 3333 mogą być nakładane praktycznie wszystkie materiały epoksydowe, poliuretanowe, chlorokauczukowo-poliwinylowe i akrylowe produkowane przez Rust-Oleum.

Podkład 3333 hamuje przenikanie promieniowania świetlnego, zwiększając tym samym odporność na ścieranie, wytrzymuje wysoką wilgotność powietrza i zawilgocenie powierzchni, regularne mycie z użyciem chemikaliów, jeśli jest pokryty odpowiednim systemem Rust-Oleum.spoiwo malarskie rust oleum super spoiwo superspoiwo 3333 warstwa szczepna podkład na szkło farba na szkło do szkła

Super Spoiwo 3333 może być nakładane pędzlem, wałkiem lub natryskiem.

Rust Oleum Super Spoiwo ma bardzo dużą wydajność – 30 m2/l.

Opakowania 3333 to 1 L i 5 L.