Preparat do usuwania farby w sprayu – Nr 1 Zielony

Preparat do usuwania farby olejnej Środek do zmywania starych farb olejnych Rust-Oleum Nr 1 Zielony Do usuwania chlorokauczukowychPreparat w sprayu Rust Oleum Nr 1 zielony jest bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku usuwania farby z trudno dostępnych powierzchni łącznie z powierzchniami pionowymi. Poręczne, szczelne opakowanie pozwala na wielokrotne użycie środka.

Preparat do usuwania farb NR 1 Zielony przeznaczony jest do szybkiego usuwania starych farb, oleju, tłuszczu i smaru z powierzchni metalowych, mineralnych oraz drewnianych.

Środek do usuwania starych farb NR 1 Zielony nie zawiera chlorku metylenu. Jest bezpieczniejszy dla zdrowia oraz dla środowiska naturalnego. W 99% biodegradalny.

Środek do usuwania farby NR 1 Zielony nadaje się do usuwania farby olejnej, ftalowej, alkidowej, emulsyjnej, chlorokauczukowej, proszkowej, lakieru i większości dwuskładnikowych materiałów malarskich (farby/żywicy epoksydowej lub poliuretanowej). Ponieważ nie zawiera chlorku metylu, kwasów, zasad, biocydów  i dodatków konserwujących, preparat do usuwania farby NR 1 Zielony nie działa negatywnie na powierzchnie metalowe, mineralne i drewniane.

Usuwanie farby za pomocą sprayu Nr 1 Zielony jest bardzo łatwe. Wystarczy spryskać powierzchnię, odczekać kilkanaście minut, a następnie usunąć warstwę farby przy użyciu szpachelki.

 

Środek do usuwania farb Preparat do usuwania farby olejnej chlorokauczukowej Usuwanie starych farb Rust-Oleum nr 1 zielony

NR 1 Zielony jest także efektywny jako preparat do usuwania kleju oraz działa w niskich temperaturach (< 0 °C)

Wydajność środka do usuwania farb Rust Oleum Nr 1 Zielony to  2 – 3 m2 na aerozol

Preparat do usuwania farb NR 1 występuje w opakowaniach: spray 500 ml, puszka 750 ml i puszka 2,5L.

 

Kup onlinesklep.amp.szczecin.pl