Farba antykondensacyjna – Rust-Oleum 5090

farba na wilgoć rust oleum 5090 farby
Kuchnia – ściany i sufity pokryte farbą na wilgoć 5090

Farba antykondensacyjna Rust-Oluem 5090 zabezpiecza ściany i sufity przed wilgocią.

Rust Oleum 5090 jest powłoką absorbującą wodę opartą na wodorozcieńczalnym polimerze akrylowym. Zawiera niewymywalne środki grzybobójcze przeciwdziałające rozwojowi pleśni.

Powłoka antykondensacyjna Rust-Oleum 5090 zapobiega skraplaniu się wody poprzez specjalną technologię która absorbuje parę wodną, gdy w pomieszczeniu ma miejsce nadmierna wilgoć. Natomiast oddaje wodę, w momencie gdy wilgotność w powietrzu spada. Jeden litr produktu absorbuje po wysuszeniu, aż do 400 gram wody!.

 

farba do łazienki rust oleum 5090 farba na pleśń przeciwko pleśni grzyba grzybowi farby
Kuchnia wojskowa – ściany i sufity pokryte farbą 5090

Farbę odporną na wilgoć Rust Oleum 5090 stosuje się na sufity i górne partie ścian, gdzie para ma tendencje do kondensacji i skraplania się. Farba do łazienki Rust-Oleum 5090 znakomicie sprawuje się w pomieszczeń zaparowanych lub tam gdzie tworzy się mgła wodna. Powłoka wytworzona po wyschnięciu farby przeciwdziała kondensacji pary i kapaniu wody. Dlatego Rust-Oleum 5090 świetnie działa jako zabezpieczenie przed wilgocią w łazienkach, kuchniach, browarach, czy obiektach gastronomicznych.

Farba antykondensacyjna Rust Oleum 5090 – najważniejsze właściwości

farba antykondensacyja rust oleum 5090 farba na pleśń do kuchni lazienki lazienek do wilgotnych pomieszczen farby antykondensacyjne

  • wodorozcieńczalna
  • zawiera niewymywalne środki grzybobójcze przeciwdziałające rozwojowi pleśni
  • do przemalowania już po 5 godzinach
  • możliwa aplikacja na lekko mokre podłoża
  • idealna do zaparowanych pomieszczeń
  • wydajność – 5,4 m2/l
  • opakowania: 5L i 20L