Farba na wilgotne ściany – Durbocem

Durbocem to jednoskładnikowa, rozpuszczalnikowa farba akrylowa specjalnie zaprojektowana do bezpośredniego malowania wilgotnych ścian i piwnic.

Farba do wilgotnych ścian Durbocem jest oparta bazie elastycznych żywic akrylowych. Tworzy na powierzchni matową powłokę o wysokim stopniu paroprzepuszczalności. Nadaje się do stosowania w wewnątrz jak i na zewnątrz.

Durbocem buduje silną więź z podłożem wilgotnym i nie łuszczy się, przez co gwarantuje trwałość przez długi czas eksploatacji. Może być także stosowany na podłożu kredowym i cementowym.

Farba na wilgoć Durbocem umożliwia łatwe, wygodne i skuteczne odnowienie ścian uszkodzonych przez wodę i chroni je przed nowymi uszkodzeniami spowodowanymi gromadzeniem wilgoci.

Farba do piwnic Durbocem swoje właściwości zawdzięcza cementowi, który jest jednym ze składników produktu.

Farba do malowania wilgotnych ścian Durbocem – najważniejsze właściwości
  • do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
  • rozpuszczalnikowa farba elewacyjna oparta na uplastycznionych żywicach akrylowych
  • specjalnie zaprojektowana do bezpośredniego malowania wilgotnych ścianFarba na wilgotne ściany Durbocem Farba do wilgotnych ścian piwnic Malowania