Środek do usuwania farby – Rust Oleum NR 1 Zielony

Środek do usuwania farb Rust Oleum nr 1 zielony Skuteczny preparat do usuwania starych farb

Preparat do usuwania farby olejnej środek  do usuwania starych farb olejnych rust-oleum nr 1 zielony zmywania chlorokauczukowychŚrodek do usuwania farb Rust Oleum NR 1 Zielony przeznaczony jest do szybkiego usuwania starych farb, lakierów, atramentu, oleju i smaru ze ścian, drewna, metalu, aluminium, betonu, ceramiki itd.

Preparat do usuwania farb NR 1 Zielony nie zawiera chlorku metylenu. Jest bezpieczniejszy dla zdrowia oraz dla środowiska naturalnego. W 99% biodegradalny.

Środek do usuwania farby NR 1 Zielony nadaje się do usuwania wszystkich typów farb olejnych i ftalowych, emulsyjnych, chlorokauczukowych, proszkowych, lakierów i większości dwuskładnikowych materiałów malarskich (farb/żywic epoksydowych lub poliuretanowych). Ponieważ nie zawiera chlorku metylu, kwasów, zasad, biocydów  i dodatków konserwujących, preparat do usuwania farby NR 1 Zielony nie działa negatywnie na powierzchnie metalowe, mineralne i drewniane.

Środek do usuwania starych farb NR 1 Zielony jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy nałożyć równomierną, spienioną warstwę preparatu NR 1 Zielony, odczekać kilkanaście minut, po czym usunąć starą powłokę szpachlą lub skrobakiem.

Preparat do usuwania farby NR 1 Zielony jest w formie żelu.

Rust Oleum NR 1 Zielony jest także efektywny jako preparat do usuwania kleju oraz działa w niskich temperaturach (< 0 °C)

Środek do usuwania farb NR 1 występuje w opakowaniach: spray 500 ml, puszka 750 ml i puszka 2,5L.

Kup online sklep.amp.szczecin.pl