Farba antykorozyjna na metal – NOXYDE 

Rewolucja w zwalczaniu korozji!

Farba antykorozyjna na metal, rdzę i ocynk Noxyde
Golden Gate

Farba antykorozyjna Noxyde to nowoczesna technologia w walce z rdzą. Choć system noxydacji ten jest nowym sposobem w  zabezpieczeniach antykorozyjnych juz zdążył sobie zyskać renomę wśród profesjonalistów. Skuteczność farb antykorozyjnych Rust Oleum Noxyde najlepiej potwierdzają konstrukcje wsporcze linii 110 KV na Opolszczyżnie, które od ponad 15 lat zachowują doskonały wygląd. Natomiast na świecie powłokami Noxyde są pokyte tak znane obiekty jak Golden Gate w San Francisco, Most Wolności w Budapeszcie, czy most Newburgh Beacon w Nowym Jorku.

Noxyde to wodorozcieńczalna, jednoskładnikowa farba antykorozyjna, która jest bardzo łatwa w aplikacji. Przygotowanie podłoża przed malowaniem Noxyde nie wymaga piaskowania. Noxyde to farba prosto na rdzę – nie trzeba stosować żadnych podkładów antykorozyjnych.

Po wymalowaniu farba do metalu Noxyde tworzy gumowatą (elastyczność powłoki do 200%!), antykorozyjną membranę, która jest nieprzepuszczalna dla wody i niezwykle odporna na warunki atmosferyczne, udary mechaniczne oraz narażenia chemiczne.

Farba na metal Noxyde zawiera wysokiej jakości pigmenty antykorozyjne i ma znakomitą przyczepność przez co doskonale chroni powierzchnię przed korozją na długie lata.

Farba antykorozyjna Noxyde może być aplikowana bezpośrednio na większość powierzchni, w tym: podłoża metalowe – żelazo, stal, aluminium etc., stare powłoki malarskie i na sezonowany ocynk. Z powodu minimalnego przygotowania powierzchni i braku potrzeby stosowania gruntów wykonanie zabezpieczeń antykorozyjnych przez Noxydację jest o około 40% tańsze od dotychczas stosowanych metod.

Niezależne badania zgodne z normą ISO 12944 dowodzą, że farba antykorozyjna Noxyde jest absolutnie najlepszą ochroną przeciw korozji i spełnia wymagania w najwyższej klasie C5-M.

Opakowania są 1kg, 5kg lub 20kg.

Kup onlinesklep.amp.szczecin.pl

Farba antykorozyjna Noxyde – najważniejsze właściwościFarba antykorozyjna na rdzę, metal i ocynk Noxyde

Farba antykorozyjna Noxyde ze względu na swoje unikalne właściwości zapewnia znacznie skuteczniejszą ochronę przed korozją w porównaniu z innymi farbami dostępnymi na rynku.

  • Pełna wodoodporność – powłoka antykorozyjna Noxyde zapewnia nieprzepuszczalność dla wody i powietrza. Jej wytrzymałość i doskonała elastyczność czynią Noxydację najlepszym rozwiązaniem do ochrony antykorozyjnej i wodoodpornej impregnacji blach osłonowych i blaszanych dachów.
  • Elastyczność – powłoki Noxyde charakteryzują się znakomitą elastycznością (>200%) a ta cecha przeciwdziała pękaniu i złuszczaniu farby na powierzchni metalu, narażonej na rozciąganie, kurczenie, przesuwanie i uderzenia mechaniczne. Z tego powodu farba na blachę Noxyde znakomicie sprawdza się, gdy chronione elementy ulegają w trakcie eksploatacji odkształceniom sprężystym lub cieplnym, np. kratowe konstrukcje słupów w energetyce, pokrywy zbiorników w przemyśle chemicznym, petrochemicznym, energetyce czy płaskie dachy, itp.

Farba na metal Noxyde

  • Minimalne przygotowanie powierzchni – farba na rdzę Noxyde może być nakładana bezpośrednio na oczyszczone podłoża lub dobrze przylegające stare powłoki malarskie (bez piaskowania), co wydatnie wpływa na zmniejszenie kosztów i czasu przestoju.
  • Doskonała przyczepność – nawet gdy powłoka jest nacięta, znakomita przyczepność Noxyde do podłoża zapobiega powstawaniu w miejscu nacięcia wszelkich rodzajów korozji podpowłokowej i dlatego rdza nie jest w stanie się rozwijać.

Farba do metalu Noxyde Farby antykorozyjne

  • Wysokiej jakości pigmenty antykorozyjne – zapewniające galwaniczną ochronę antykorozyjną odporną na czynniki pogodowe i wiele chemikaliów (atmosfera przemysłowa C3 ‑ C5I, C5M).
  • Znakomite pokrycie krawędzi – korozja zwykle zaczyna się na zewnętrznych krawędziach, gdzie jest minimalna grubość powłoki malarskiej. Próby testowe powłoki antykorozyjnej Noxyde wykazały 100% pokrycia na krawędziach zaokrąglonych i 41% pokrycia na krawędziach pod kątem prostym.

Farba antykorozyjna Noxyde Farby do metalu