Spraye przemysłowe o najwyższej jakości – Hard Hat®

Hard Hat – standard w przemyśle od 1985 r.Farba w sprayu Hard Hat Rust Oleum Lakiery przemysłowe

Firma Rust-Oleum stworzyła asortyment sprayów renowacyjnych Hard Hat mając na uwadze codzienną konserwację powłok malarskich w budownictwie i przemyśle. Jest to seria łatwych w użyciu produktów o najwyższej jakości. Dla profesjonalistów, ale niekoniecznie dla specjalistów od malowania.

1. Pomaluj więcejLakiery przemysłowe Hard Hat Rust Oleum

Więcej farby w pojemniku oznacza więcej wymalowanej powierzchni. Jeden spray Hard Hat 500 ml starcza na blisko 3 m2. To wydajność 2 – 3 tradycyjnych sprayów.

2. Zrób to szybciej

Aerozole przemysłowe Hard Hat Rust Oleum Farby w sprayu Lakiery Wyższa zawartość cząstek stałych daje lepszą siłę krycia (dwa razy lepsze krycie niż w przypadku tańszych sprayów) i grubszą warstwę farby. Co w większości przypadków sprawia, iż jednorazowe malowanie sprayem Hard Hat jest  w pełni wystarczające. Przy jednym malowaniu otrzymujemy grubszą warstwę bez zacieków. Nie ma potrzeby malowania śródwarstwy. Dodatkowo w większości przypadków wymagane jest tylko niewielkie przygotowanie powierzchni, a aerozole Hard Hat szybko schną i w razie konieczności szybko nadają się do ponownego malowania. Farba jest sucha już po 10 – 15 min, a przedmiot gotowy to użycia.

3. Uzyskaj większą trwałośćFarby w sprayu antykorozyjne i do malowania linii Hard Hat Rust Oleum

Wysokiej jakości pigmenty dłużej zachowują połysk i kolor. Warstwy farby są elastyczne, dzięki czemu są odporne na odpryskiwanie, pękanie i złuszczanie się.

Kup onlinehttps://sklep.amp.szczecin.pl/kategoria/spraye/