Uszczelnienie dachu zimą – Fillcoat Fibres i Fillcoat

Masa uszczelniająca Fillcoat lub Fillcoat Fibres firmy Rust-Oleum Mathys to preparat, który powinien znajdować się w każdym domu. Jest znakomitym środkiem do szybkiego i skutecznego uszczelnienia dachu.

Fillcoat Fibres i Fillcoat jest wodoszczelnym produktem pozwalającym natychmiast uszczelnić i naprawić dach w każdych warunkach pogodowych: podczas deszczu, opadów śniegu i mrozu. Fillcoat natychmiast po nałożeniu tworzy wodoszczelną i bardzo elastyczną (1 300%) powłokę uszczelniającą.

Powłoki do naprawy dachu zimą Fillcoat Fibres i Fillcoat  mają bardzo szerokie zastosowanie – nadają się do użycia zarówno na dachach jak i do uszczelnienia rynien, wywietrzaków, elementów kalenicy, rur, kominów, świetlików etc.

Powłoki uszczelniające Fillcoat i Fillcoat Fibres mają doskonałą przyczepność do różnych podłoży, dlatego mogą być nakładane w zasadzie na każdą powierzchnię: papa,metal, smoła, powłoki bitumiczne, asfalt, PCV, poliester, ocynk, aluminium, szkło, dachówki, gonty etc.

Fillcoat, a Fillcoat Fibres – podstawowe różnice

Naprawa dachu i papy zimą Fillcoat Fibres Rust Oleum Uszczelnienie przecieku podczas deszczu Uszczelnienie dachu Środek do uszczelnienia dachuFillcoat Fibres jest to specjalna wersja preparatu zawierająca wymieszane włókna. Włókna w połączeniu z doskonałą elastycznością masy pozwalają skutecznie mostkować przerwy. Dlatego Fllcoat Fibres używany jest przy naprawach i uszczelnieniach większych przecieków i pęknięć. Fillcoat Fibers polecamy w miejscach często naprawianych lub mocno pracujących. W wersji podstawowej (Fillcoat) doskonale nadaje się do zabezpieczenia dachu, w przypadku, gdy mamy do czynienia z małymi szczelinami, mikropęknięciami, lub jako warstwa wierzchnia dla Fillcoat Fibers.

 

 

Masa uszczelniająca do naprawy dachów Fillcoat i Fillcoat Fibres – najważniejsze właściwości:

Masa uszczelniająca do dachów Fillcoat fibres Preaprat do naprawy papy Środek uszczelniający

  • środek do stosowania w każdych warunkach pogodowych
  • można nakładać na mokre powierzchnie
  • do stosowania w minusowych temperaturach
  • bardzo wysoka, trwała elastyczność (1300%)
  • bardzo dobra przyczepność w zasadzie do wszelkich podłoży
  • uszczelnia natychmiast po aplikacji
  • opakowanie: 1L, 5L, 20L
  • kup online sklep.amp.szczecin.pl