Środek do usuwania graffiti – Pegagraff Cleaner

srodek do usuwania graffiti Pegagraff Cleaner preparatPreparat do usuwania graffiti Pegagraff Cleaner to tiksotropowy płyn czyszczący. Ma on postać bezbarwnego żelu, który znakomicie nadaje sie do szybkiego i skutecznego usuwania graffiti z nieporowatych powłok. Bez problemu w pełni usuwa graffiti z marmuru, gładkiego betonu czy metalu oraz powłok zabezpieczonych powłokami antygraffiti.

Nie zaleca się stosowania preparatu do czyszczenia graffiti Pegagraff na malowanych powierzchniach, które nie są zabezpieczone powłoką anty-graffiti, lub na materiałach porowatych takich jak cegła, cement, gips itp. W przypadku powierzchni porowatych środek do czyszczenia usuwa wierzchnią warstwę graffiti. W głębszych porach może jednak pozostać lekko przebijająca powłoka rozmazanego sprayu. W przypadku powierzchni malowanych, które nie były zabezpieczone powłoką antygraffiti preparat może także usunąć powłokę farby. Preparat do zmywania graffiti Pegagraff nie działa agresywnie na powierzchnie niezabezpieczone, jednak może być niebezpieczny dla niezabezpieczonych starych farb.

Preparat do zmywania graffiti Pegagraff Cleaner występuje w sprayu (500 ml) lub puszce (5L)

Usuwanie graffiti w 3 łatwych krokach

preparat do usuwania graffiti Pegagraff Cleaner środki preparaty1. Nałóż środek do czyszczenia graffiti pędzlem i odczekaj 1 do 3 minut
2. Usuń graffiti:
a) wytrzyj z miękką szczotką lub
b) wytrzyj z twardą nylonową szczotką lub
c) usuń za pomocą czyszczenia pod wysokim ciśnieniem
3. Spłucz wodą.