Spoiwo malarskie – Rust Oleum Super Spoiwo 3333

Grunt na płytki ceramiczne i zwarte, gładkie powierzchnie Rust-Oleum 3333

Rust-Oleum Super Spoiwo 3333 jest spoiwem pomiędzy nieporowatym podłożem, a docelową farbą. Znakomicie wiąże farbę z powierzchnią nieporowatą, nie pozwalając na jej odspajanie.

Grunt do płytek ceramicznych 3333 oparty jest na bazie dwuskładnikowych wodorozcieńczalnych, niskozapachowych żywic epoksydowych. Podkład 3333 zawiera pigmenty antykorozyjne oraz jest wolny od chromianów i ołowiu.

Super Spoiwo 3333 przeznaczone jest do aplikacji na zwarte, nieporowate materiały, takie jak: płytki, dobrze zatarty beton, metale nieżelazne ( stal nierdzewna, aluminium, lub nowa ocynkowana ogniowo stal) oraz tworzywa termoplastyczne (zbrojone włókna poliestrowe lub epoksydowe).

Na Super Spoiwo 3333 mogą być nakładane praktycznie wszystkie materiały epoksydowe, poliuretanowe, chlorokauczukowo-poliwinylowe i akrylowe.

Podkład na płytki i gładkie powierzchnie 3333 hamuje przenikanie promieniowania świetlnego, zwiększając tym samym odporność na ścieranie, wytrzymuje wysoką wilgotność powietrza i zawilgocenie powierzchni, regularne mycie z użyciem chemikaliów, jeśli jest pokryty odpowiednim systemem Rust-Oleum.Spoiwo malarskie Rust Oleum 3333 Warstwa szczepna Podkład na szkło Farba do szkła

Grunt do malowania płytek RO 3333 jest łatwy w aplikacji, może być nakładany pędzlem, wałkiem lub natryskiem.

Rust Oleum Super Spoiwo 3333 ma bardzo dużą wydajność – 30 m2/l.

Grunt na płytki 3333 występuje w opakowaniach:  1 L i 5 L.

Kup online sklep.amp.szczecin.pl